sisamisa webnode.cz

Osobní stránky Míši Dimitriadu, ultramaratonkyně z ČR

MÍŠA MISTRNĚ SVĚTA V BĚHU NA 24 HODIN. Míša běžela další závod a to v Mirejovicích. Půlmaraton běžela za 13306 a obsadila mezi děvčaty třetí místo zvítězila Radka Churáňová, ve své věkové kategirii vyhrála. Při závodě panovalo velké vedro, což závo malinko pro Míšu ztížilo. Při závodě ji podporoval její FUNCLUB v čele s Jájou, Gituš. Míša běžela 23.5 další půlmaraton v Nasavrkách. Obsadila první místo mezi závodnicemi z ČR, ale jinak byla třetí. Její čas byl 132. Závody v Plzni kolem Boleváku. V let.

OVERVIEW

The domain sisamisa.webnode.cz presently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have traversed twenty pages within the web site sisamisa.webnode.cz and found zero websites referring to sisamisa.webnode.cz.
Pages Parsed
20

SISAMISA.WEBNODE.CZ TRAFFIC

The domain sisamisa.webnode.cz is seeing alternating amounts of traffic all over the year.

LINKS TO WEBSITE

WHAT DOES SISAMISA.WEBNODE.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of sisamisa.webnode.cz Mobile Screenshot of sisamisa.webnode.cz Tablet Screenshot of sisamisa.webnode.cz

SISAMISA.WEBNODE.CZ SERVER

We found that a lone root page on sisamisa.webnode.cz took three hundred and ninety-one milliseconds to stream. We could not detect a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.

PARSED CONTENT

The domain had the following in the site, "MÍŠA MISTRNĚ SVĚTA V BĚHU NA 24 HODIN." I observed that the web site stated " Míša běžela další závod a to v Mirejovicích." They also stated " Půlmaraton běžela za 13306 a obsadila mezi děvčaty třetí místo zvítězila Radka Churáňová, ve své věkové kategirii vyhrála. Při závodě panovalo velké vedro, což závo malinko pro Míšu ztížilo. Při závodě ji podporoval její FUNCLUB v čele s Jájou, Gituš. Obsadila první místo mezi závodnicemi z ČR, ale jinak byla třetí. Závody v Plzni kolem Boleváku." The meta header had sport as the first keyword. This keyword was followed by běh, maraton, and ultramaraton which isn't as urgent as sport. The other words the site uses is sport. běh is also included and will not be understood by web engines.